Konut İnşaatı

2001 yılında kurulan TİM YAPI bugün genel müteahhit ve özsermaye yatırımcısı olarak Anahtar Teslimi Projeler, Sağlık Kampüsleri Yatırım Projeleri, Yüksek Teknolojik Binalar, Endüstriyel Tesisler, Fabrikalar, Altyapı Projeleri, Yüksek Katlı Binalar, İş Merkezi, Hastane, Okul Kompleksleri, Apartmanlar, Lüks Konutlar, Villalar, Gayrimenkul – Konut Geliştirme Projeleri gerçekleştirmektedir.


Doğruluktan, kaliteden, dürüstlükten ve saygınlıktan taviz vermeyen; yoğun çalışma temposu ve genç, atılgan, kendisini işine adamış nitelikli ekibi sayesinde, kısa sürede inşaat sektöründe haklı bir konuma yükselmiştir.


TİM YAPI, kaliteden ödün vermeden, hedeflerine ulaşırken yüksek etik ilkeleri göz önünde bulundurarak, ülkemizin çıkarları doğrultusunda sektörün öncü firmalarından biri olmaya devam etmektedir.

18 Yıllık Aşkın Tecrübe

Her geçen gün büyüyen iş hacmi ve hem yurt içi hem de yurt dışındaki prestijli projeleriyle uluslararası bir firma hâline gelen TİM YAPI 18 yılı aşkın tecrübesiyle; hedef pazarlardaki büyüme stratejileri doğrultusunda başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

Uluslararası Kalite

Tüm çalışmalarını uluslararası kalite, çevre ve güvenlik standartlarına göre sürdüren TİM YAPI İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sertifikası gibi tüm dünyada geçerli standartlara sahiptir.