Konut İnşaatı

2001 yılında kurulan TİM YAPI bugün genel müteahhit ve özsermaye yatırımcısı olarak Anahtar Teslimi Projeler, Sağlık Kampüsleri Yatırım Projeleri, Yüksek Teknolojik Binalar, Endüstriyel Tesisler, Fabrikalar, Altyapı Projeleri, Yüksek Katlı Binalar, İş Merkezi, Hastane, Okul Kompleksleri, Apartmanlar, Lüks Konutlar, Villalar, Gayrimenkul – Konut Geliştirme Projeleri gerçekleştirmektedir.

Sanayi Yapıları

Firma yapımını üstlendiği tüm projelerinde statik-betonarme-çelik ,mekanik tesisat ,elektrik tesisatı , yol, kanalizasyon , Harita-Plankote , metraj-keşif ve ihale dosyaları hazırlanması , zemin etüdü , peyzaj v.s. işlerini , Projenin özelliği ile ilgili olarak gerekli mühendislik hizmetleri vererek çalışmaktadır. İhtisas firmaları ile bu koordineli çalışmalar TİM YAPI 'ya büyük tecrübe kazandırmış ,projelerin mükemmelliğe ulaşmasını sağlamıştır.

Çözüm Ortaklıkları

İnşaat sektöründe çalışmasını aktif olarak sahada yapan, bölgesini ve inşaat piyasasını yakından takip eden, kendi ticari işletmesi olup, ortaklık kurduğu şirket ile sözleşme imzalamak sureti ile çalışan firmadır. aradığınız çözüm ortağı TİM YAPI dır.